LITERATURA

Na těchto stránkách naleznete přehled knih o dětech, pro děti, o výchově a vzdělávání, zkrátka o všem, co s dětmi souvisí. Na této rubrice momentálně pracuje tým lidí, kteří už ve svém životě „něco“ přečetli. Těšíme se na jejich rady a doporučení, které budete moci shlédnout jak v textovém formátu, tak i ve video prezentaci. Dostanete možnost nahlédnout do knih ještě dříve, než si je zakoupíte.

Nové recenze na knihy najdete vždy pod příslušnou ikonou.

 

 

 

Avízované novinky:

S radostí oznamujeme, že v prosinci vyšlo pokračování oblíbené knihy pro děti Úžasný Bůh pastora Louie Giglia. https://eshop.ecmise.cz/produkt/uzasny-buh-100-povidani-o-bohu-a-o-vede/

Já sama jsem si první díl velmi oblíbila, je pro mě celkem snadné připravovat z něj programy pro děti. Například lekci o mravenečníkovi a jeho nebezpečném jazýčku ocenili i nevěřící rodiče.

Dalším tipem je nová kniha nesoucí název Báječný Bůh: 100 povídání o Bohu a o vědě, která se opravdu povedla. Děti mohou znovu žasnout nad nádherou a důmyslností Božího stvoření na dalších 200 stranách. Kniha je vázaná, bohatě ilustrovaná pestrými obrázky Nicoly Anderson a oživena mnoha fotografiemi. 

Kniha se dotýká následujících oblastí:

–   Vesmír, galaxie, planety a hvězdy
–   Země, geologie, oceány a počasí
–   Živočichové – od hmyzu až po dinosaury
–   Lidské tělo, rozum, city a představivost

Každé povídání obsahuje krátkou, ale výživnou duchovní aplikaci a modlitbu. Příběhy se dají výborně použít pro duchovní zamyšlení na kluby, nedělní besídky nebo tábory. Objednávat můžete na e-shopu https://eshop.ecmise.cz/produkt/predprodej-bajecny-buh-100-povidani-o-bohu-a-o-vede/