Povídanky pro pracovníky s dětmi

Povídanky pro pracovníky s dětmi 

77 kompletních lekcí pro práci s dětmi od čtyř do dvanácti let. Všechny lekce jsou postavené na smyšleném příběhu, který má dětem dokreslit biblické pravdy nebo připomenout biblický příběh, který se učily na předešlé besídce.

Každá lekce obsahuje množství materiálů. Lekce jsou pro děti různéhop věku, od pěti do dvanácti let. Obsahem lekcí je:

 

1) vymyšlený příběh
2) rukodělky na dané téma – i s šablonami
3) hry
4) verš k zapamatování
5) k několika příběhům pro nejmenší i powerpointová prezentace, kterou najdete níže v sekci pro powerpointové prezentace

 

Tyto příběhy vznikaly postupně z dětských stránek, které jsem psala pro časopis Život v Kristu. Později byly některé z nich vydávány v nakladatelství Křesťanský život ve čtyřech malých sešitech. Nyní je z nich vytvořen tento soubor pro pracovníky s dětmi, který je doplněný omalovánkami. Povídanky vyšly i jako kniha s černobílými obrázky, kde je všech 77 příběhů. Vše si můžete zakoupit v nakladatelství. V neposlední řadě jsou zpracované jako kniha z barevnými obrázky. Tuto knihu máme jen v elektronické podobě – vhodnou např. na cesty do tabletu. Tu vám na vyžádání pošlu přes internet.

V přílohách můžete nahlédnout na jednu ukázkovou lekci, na ukázku z knihy i na ukázku z omalovánek. Zakoupit tento materiál můžete v nakladatelství Křesťanský život.

Povídanky pro pracovníky s dětmi, ukázka jedné lekce Povídanky pro pracovníky s dětmi, ukázka jedné lekce