Mateřská centra

Vítejte v rubrice, která se věnuje maminkám, dětem, různým „klubíkům“ a podobným volnočasovým aktivitám pořádaným v rámci naší cirkve. Můžete se vzájemně propojit, načerpat inspiraci, nebo se podělit s aktivitami a činnostmi, které se vám osvědčily. Pokud plánujete začít službu pro maminky a děti a potřebujete poradit nebo jen povzbudit, neváhejte se na nás obrátit. Rádi se podělíme o veškeré své zkušenosti apod. 

Mateřské centrum KidzTown v Kolíně

KidzTown byl založen v roce 2012 původně jako dětský klub, který se později transformoval do mateřského centra. 

KidzTown je samostatným střediskem Diakonie Apoštolské církve. V republikovém sídle Apoštolské církve v Kolíně má také své prostory. Lektoři a průvodci působí v Kidztownu většinou jako dobrovolníci.

více na :https://www.kidztown.cz

 

Dětský klub U Broučka Chomutov

Dětský klub U Broučka byl založen v roce 2005 občanským sdružením Solid Ground o.s. Od té doby poskytuje bezpečné zázemí osobám na mateřské dovolené a jejich dětem pro vzájemná setkávání spolu s pravidelným pedagogicko-výchovným programem pro děti a rodiče. Klub je personálně zajišťován výhradně dobrovolníky z řad Apoštolské církve, Chomutov (Církev bez hranic), která též poskytuje prostory, v nichž je klub realizován. Program se zaměřuje na rozvoj výtvarných, pohybových a sociálních dovedností dětí. Více zde:https://ubroucka-chomutov.cz